emblem
Меню Закрити

Написати священику

(Тут ви можете запитати про свята, пости, сповідь, покликання, сімейні стосунки, Церкву та багато іншого)

Реколекційно-відпочинковий дім ім. митр. Андрея Шептицького (м. Яремче)

В 1990-х роках Львівська Провінція Згромадження Найсвятішого Ізбавителя в особі о. Михайла Шевчишина отримала в дар один невеличкий  будиночок і землю в гірській місцевості Івано-Франківської обл. у с. Ямна (сьогодні м. Яремче). Згодом в 2000-му році був придбаний другий будиночок який знаходився поруч. Незважаючи на те, що нерухомість була вже старою, вже з 1999 року і до 2012 року тут проводились літні табори для дітей і реколекції для молоді. Основною проблемою залишались брак належних умов, оскільки там не було жодних комунікацій. Відчуваючи глибоку потребу у праці з молоддю та дітьми, редемптористи неодноразово здійснювали поточні ремонти в будинках, проте це суттєво не міняло ситуацію. Мрією залишалась побудова нового будинку з капличкою, яка надала б великі можливості у душпастирській праці не лише для молоді, але й для людей середнього та старшого покоління.

На Провінційній Капітулі редемптористів в грудні 2012 р. було прийнято рішення про початок реалізації проекту побудови рекреаційно-реколекційного дому в м. Яремче. 

У лютому 2013 року покійний владика Микола Сімкайло поблагословив наші старання для зведення нового дому. 

1 липня 2013 р. розпочалось будівництво і рівно через рік – 1 липня 2014 р. відбулось посвячення новозбудованого дому. Відтоді будинок, в якому розміщена капличка, кухня з рефектарем та 19 кімнат вже більше чотирьох років використовується для різних потреб:

  • Реколекції для груп;
  • Відпочинок для дітей та молоді;
  • Духовні зустрічі для мирян та їх душпастирів;
  • Просвітницька діяльність.

12 грудня 2015 року було освячено владикою Василем (Івасюком), єпарх Коломийсько-Чернівецький престіл каплиці в реколекційно-відпочинковому дому редемптористів в м. Яремча, а також і увесь дім.

Каплицю було іменовано в честь св. апостола Андрія Первозваного, а дім було віддано під патронат слуги Божого митрополита Андрея Шептицького.

Ласкаво запрошуємо на молитву і відпочинок!!!


Спільнота реколекційно-відпочинкового дому:
 

Рколекційно-відпочинковий дім ім. Андрея Шептицького

вул. Вишгора, 6
м. Яремче Івано-Франківської обл.
о. Юрій Сас 096 766 19 52 yuracssr@gmail.com