emblem
Меню Закрити

Написати священику

(Тут ви можете запитати про свята, пости, сповідь, покликання, сімейні стосунки, Церкву та багато іншого)

Зустріч із Блаженнішим Святославом

У період з 10 по 13 грудня 2018 р. у Львівській провінції Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористи) відбувалася Х звітно-виборча Провінційна Капітула, що є основною інституцією управління у Провінції.

11 грудня, у перший робочий день Х Провінційної Капітули, делегатами були обрані Провінційні дорадники, які входять до складу нового уряду Провінції: о. Михайло Іваняк (вікарій або заступник Протоігумена), о. Ярослав Федунів, о. Роман Лагіш, о. Ігор Безкостий.

13 грудня 2018 р. новообраний уряд Львівської Провінції Редемптористів на чолі з Протоігуменом о. Андрієм Раком зустрівся з Блаженнішим Святославом, главою УГКЦ.

Блаженніший Святослав у своєму пастирському слові привітав спільноту редемптористів із завершенням Капітули і побажав усім редемптористам відкритості і відваги у служінні. Зокрема Глава Церкви підкреслив активну місійну працю редемптористів у різних куточках та ділянках, особливо це стосувалося сучасних викликів Церкви у непростий для Батьківщини час. Рівно ж Блаженніший заохотив з відвагою плекати відкритість на сучасні та нові виклики у Церкві та суспільстві. У свою чергу Протоігумен о. Андрій Рак подякував главі УГКЦ за братнє тепле прийняття та підтримку.

На завершення Його Блаженство уділив своє благословення для нового уряду Редемптористів на наступну каденцію (quadrienium).

о. Михайло Іваняк, редемпторист

Адміністратор

Коментарі

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Помилка
Отакої! Схоже, виникла непередбачена помилка. Будь ласка, спробуйте знову або зверніться до адміністратора