emblem
Меню Закрити

Написати священику

(Тут ви можете запитати про свята, пости, сповідь, покликання, сімейні стосунки, Церкву та багато іншого)

Заклик Архимандрита до молитви за Україну

Дорогі Співбрати, Сестри та Співпрацівники у Місії!

Сьогодні пишу вам з відомою терміновістю. Вірю, що більшість із нас усвідомлює про зростання напруженості на кордоні між Україною та Росією та знає про теперішні зусилля для розв'язання цієї ситуації без вибуху подальших насильств. Зрозуміло, що ця ситуація може мати наслідки, які вплинуть на весь європейський континент, а також великий вплив на наш зранений світ.

У неділю Папа Франциск звернувся з «сердечним закликом до всіх людей доброї волі піднести свої молитви до Всемогутнього Бога, щоб кожна дія та політична ініціатива були на службі людського братерства більше, ніж будь-який особистий інтерес… Тому, і з великою стурбованістю, враховуючи нинішні напруженості, я пропоную, щоб середа 26 січня була Всесвітнім днем молитви за мир».

Тут, у Римі, Генеральний уряд повторює цю стурбованість Святішого Отця. З цієї причини я також сердечно закликаю всіх Співбратів, Сестер і Співпрацівників у Місії взяти участь у цьому дні молитви за мир у середу, 26 січня. Будь ласка, приділіть хвилинку часу в кожній нашій церкві, монастирі, станиці, громаді та домі для цієї молитви та запросіть Божий народ приєднатися до нас. У цей день молитви за мир, ми об’єднаємося в єдності та солідарності з нашими братами і сестрами-редемптористами в Україні та Росії.

Безперечно, ця молитва за мир охопить наше найглибше прагнення до миру в кожній частині нашого зраненого світу, між усіма народами, на кожному континенті. Нехай наша молитва продовжує допомагати нам зростати в нашому покликанні бути свідками Відкупителя і виявить, що ми є правдивими сестрами і братами оскільки ми всі є дітьми Божими.

У Христі, нашому Відкупителю і нашому братові,

Майкл Брель, ЗНІ

Генеральний Настоятель

Рим, 24 січня 2022.

Адміністратор

Коментарі

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Помилка
Отакої! Схоже, виникла непередбачена помилка. Будь ласка, спробуйте знову або зверніться до адміністратора