emblem
Меню Закрити

Написати священику

(Тут ви можете запитати про свята, пости, сповідь, покликання, сімейні стосунки, Церкву та багато іншого)

Відпуст у Кохавині

Кохавина вже багато століть славиться своєю чудодійною іконою Матері Божої та є відомим відпустовим місцем. Саме сюди з першого по третє червня прибували прочани з різних куточків України, щоб отримати відпущення гріхів, вшанувати кохавинську Богородицю та насолодитися тишею і спокоєм цього святого місця. Вже п’ятий рік після свого відновлення Великий відпуст збирає сотні людей та запрошує їх до молитви. Традиційно він розпочався маївкою біля джерела, а згодом Святою Літургією у храмі.

Перший день закінчився духовно-мистецьким вечором за участю двох ансамблів з селища Гніздичів, молоді з міста Дашави, братів-новиків редемптористів та МХС “Кохавинські Зорі”. Суботній вечір супроводжувався молебнем до Богородиці, а згодом Вечірнею. Святковим завершенням Відпусту стала Архиєрейська Свята Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Львівський – Кир Ігор (Возняк). У своїй проповіді він роздумував про праведність та святість, наголошуючи на Богородиці і на тому як під хрестом на Голготі вона у образі Івана прийняла все людство.

Всі, хто прибув до нашого храму залишилися в захопленні від Кохавини та її надзвичайної атмосфери. Тож, якщо ви з якоїсь причини пропустили цю подію, приїжджайте сюди наступного року або на свято Покрову Пресвятої Богородиці у жовтні, або у будь-який зручний час. Богородиця чекає на вас!

Оксана Гальчук

Адміністратор

Коментарі

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Помилка
Отакої! Схоже, виникла непередбачена помилка. Будь ласка, спробуйте знову або зверніться до адміністратора