emblem
Меню Закрити

Написати священику

(Тут ви можете запитати про свята, пости, сповідь, покликання, сімейні стосунки, Церкву та багато іншого)

Свята Місія Відкуплення

З 20-28 листопада  2021 р. Б. у Храмі Христового Воскресіння у м. Львові тривала Свята Місія, яку провадили редемптористи і монахині Чину Святого Василія Великого.

Команда місіонерів складалась з шести осіб – о. Михайло Іваняк, ЗНІ, о. Мирон Шевчук, ЗНІ, о. диякон Роман Бобков, ЗНІ, брат Арсен Чмелик, ЗНІ і сестри Катерина Стасик, ЧСВВ та Розалія Бурмей, ЧСВВ.

Місії розпочались із Великої Вечірні з Литією перед святом Архистратига Михаїла, під час якої отець-парох Сергій Швагла урочисто передав місіонерам ключ від храму, як символ того, що на час Місій, вони духовно опікуються парафією.

Протягом цілого тижня, починаючи з заупокійної Літургії на 7:30 і до 20:00 місіонери збагачували духовно парафіян і прихожан нашого храму, які могли користати з місійних наук та св. Тайни Сповіді. Упродовж цього часу місіонери відвідали дві школи, ліцей і три садочки. Також були організовані зустрічі з парафіяльними спільнотами «Переображення», «Матері в молитві», «Архибратством МБНП», молодіжними організаціями, парафіяльними хорами «Серефими», «Воскресіння» і «Діти Світла», зі соціальним центром та потребуючими. Місіонери також відвідали підприємства, які знаходяться на території парафії. До працівників було промовлено слово, а також уділено благословення Місійним Хрестом.

Щоденно під час  місій, у кінці дня служились різні моління: Хресна дорога, Вервиця і Чин на оздоровлення з помазанням олією бл. Миколая Чарнецького, молитви за узалежнених, подячна молитва за дар життя. Особливістю цих місій, як зазначали місіонери, було також те, що відбулася зустріч зі священниками парафії.

Місії завершились у неділю Архиєрейською Святою Літургією, яку очолив Львівський єпископ-помічник Володимир Груца, з освяченням Місійного Хреста і уділенням повного відпусту.

Священники і парафіяни Храму Христового Воскресіння дякують місіонерам за те, що уділили цей час і обновили нашу парафію у передріздвяний період-посту. Ми бажаємо Вам, дорогі місіонери, сили й натхнення нести Місійний Хрест всюди, там де люди хочуть Йому поклонитись і прийняти Боже благословення.

о. Тарас Напора
священник храму Воскресіння, м. Львів

Адміністратор

Коментарі

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Помилка
Отакої! Схоже, виникла непередбачена помилка. Будь ласка, спробуйте знову або зверніться до адміністратора