emblem
Меню Закрити

Написати священику

(Тут ви можете запитати про свята, пости, сповідь, покликання, сімейні стосунки, Церкву та багато іншого)

Щорічна зустріч ігуменів і настоятелів

26 та 27 листопада 2020р. у монастирі св. Йосифа в Івано-Франківську проходила зустріч ігуменів та настоятелів Львівської провінції Редемптористів.

Обставини нашого часу конфронтують нас із викликами, ставлять обмеження, але й створюють нові можливості. Так до участі в зустрічі співбрати, що з різних причин не змогли бути присутніми фізично, долучались за допомогою zoom-конференції.

В часі зустрічей було обговорено ситуацію у наших спільнотах і церковних громадах та парафіях. У 2020 році особливими стали умови побуту і служіння. Ми вчимося думати, жити і служити в нових обставинах. Боже Провидіння продовжує спонукати нас шукати шляхи, щоби нести Євангеліє життя і милосердя та плекати братерську солідарність. Способи і методи нашого служіння сьогодні вимагають перегляду і адаптації до викликів часу.

З іншого боку зміни у державному законодавстві в ділянках господарювання і документації також несуть зі собою нові вимоги. Дякуємо нашій бухгалтерці Оксані за проведений освітній «лікнеп» для учасників зустрічі.

Щиро дякую усім учасникам зустрічі! Особлива вдячність за гостинність о. Андрію Цікалу, ЗНІ, ігумену монастиря св. Йосифа, а також співбратам і працівникам монастиря!

о. Андрій Рак, ЗНІ, протоігумен

Адміністратор

Коментарі

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Помилка
Отакої! Схоже, виникла непередбачена помилка. Будь ласка, спробуйте знову або зверніться до адміністратора