emblem
Меню Закрити

Написати священику

(Тут ви можете запитати про свята, пости, сповідь, покликання, сімейні стосунки, Церкву та багато іншого)

Місяць проживання у монастирі

З 1 по 27 червня в монастирі св. Йосифа у Івано-Франківську з благословення настоятеля о. Адрія Цікала, мали можливість жити хлопці з редемптористичних парафій м. Тернополя та м. Івано-Франківська. Їхнє життя в спільноті керувалося своїм розпорядком, спільною молитвою, слуханням наук для особистого самопізнання, працею, спільними розвагами і культурною програмою. Кожний з них поділився враженнями про один з аспектів життя у монастирі.

«Жити в монастирі протягом місяця мені дуже сподобалось. о. Юрій навчив нас молитися по молитвослові часи і вечірню, пояснював цікаві тематичні науки. о. Андрій давав змогу трошки попрацювати, з о. Богданом ми щодня молилися Молебень до Ісуса Христа Чоловіколюбця. А з о. Ігорем ми переглядали різні фільми, грали в пінг-понг та футбол. Також мені дуже сподобалися науки о. Володимира. Він розказував багато цікавого про редемптористів. Дякую отцям за можливість пожити в цьому монастирі».

Арсен П.

«Одна з найкращих тем, яку нам пояснювали, була про впорядкування життя у спільноті. Живучи у спільноті не може бути хаосу, навпаки, все має бути впорядковане, інакше може бути як зі стихіями. Вогонь, вода, земля, повітря – все нам необхідне для життя, але це все мусить бути в міру, адже надмірна кількість стихії може призвести до трагічних наслідків».

Михайло Р.

«Наше життя у монастирській спільноті було наповнене молитвою. Ми щодня ходили на Службу Божу, перед обідом молилися Часи, перед вечерею співали молебень до Христа Чоловіколюбця і закінчували наш день вечірніми молитвами після яких отримували благословення на сон від настоятеля. Дякую о. Богданові за його духовні повчання і благословення. Думаю ми всі багато цікавого для себе взяли».

Денис І.

«Мені за цей місяць багато чого сподобалося. Нам о. Юрій провадив дуже цікаві тематичні зустрічі, навчив нас молитися часослов. Також цікаво провадив зустрічі о. Володимир Борейко. Мені дуже сподобалося бути в цьому монастирі».

Микола Я.

«На науках о. Юрій розказував про Добро і Зло. В нас, у людей, є свобідна воля. Якщо до зла можна піти дуже швидко, то до добра треба добиратись потом і кров’ю. Як Ісус добирався до Голгофи так і люди добираються до добра коли вибирають Зло. Тому коли вибираєш зло то треба думати про наслідки. Робіть висновки».

Ярослав Ц.

«Мені сподобалась тема про почуття і емоції. Найбільше вразив той факт, що любов не належить до почуттів і емоцій, вона є понад ними. Любов може проявлятися в різних почуттях, як в радісних так і болючих. Я дуже вдячний всім отцям».

Андрій К.

«На науках о. Юрій розповів нам про працю, що є невід’ємною частиною життя людини. Коли ми ще малі, щоб жити, багато беремо від інших. Коли вже дозріваємо до того, щоб працювати, ми вже здатні приносити плоди нашого життя для інших. З цього уроку я взяв дуже багато для себе».

Андрій Т.

«На наших зустрічах з о. Володимиром ми мали можливість дізнатись більше про  редемптористів. Вони були засновані в 1732 році в Італії, а в Україні з'явилися в 1913 році. Для мене було цікавим пізнавати історію про Згромадження Найсвятішого Ізбавителя».

Арсентій К.

 «Під час дня “Без телефонів”, ми мали можливість проявити свої творчі здібності. Наш духівник, о. Юрій, дав нам завдання створити відео ролик на тему “Добро і зло”. Ми з хлопцями мали можливість показати свою креативність на всі 100%. Ми переробили притчу про Блудного сина на сучасний лад і мені здається вийшло навіть дуже не погано. Дякуємо отцю Юрію за те, що дав нам можливість проявити себе, дякуємо отцю Андрію, що нас годував і терпів, і всім хто був з нами протягом місяця тут в монастирі св. Йосифа.»

Юліан Л.

«Мені сподобалося, що крім різних занять і наук, які ми мали, в розпорядку нашого дня був відведений час також для розваг та відпочинку. Ми грали в теніс, футбол, бавилися в гру «уно», дивилися різні фільми і обговорювали їх, це нас зближувало, ми відчували себе родиною і між нами зав’язувалася дружба. Мені сподобалося тут жити».

Іван Т.

«Під час перебування в монастирі, я отримав незабутні враження. Це все зробили отці для нас і нам треба дякувати за їхні старання. Я познайомився з багатьма хлопцями і здобув нові знання. Кожен день був цікавим і вражаючим. Від спільної праці до смачної їжі і багато чого іншого».

Микола Г.

Адміністратор

Коментарі

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Помилка
Отакої! Схоже, виникла непередбачена помилка. Будь ласка, спробуйте знову або зверніться до адміністратора