Меню Закрити

Написати священику

(Тут ви можете запитати про свята, пости, сповідь, покликання, сімейні стосунки, Церкву та багато іншого)

М’яч у воротах

З 21 по 23 червня 2019 р. відбувся з’їзд вівтарних дружин Львівської провінції редемптористів. В ньому взяли участь вівтарники із восьми наших парафій. В рамках з’їзду відбувся футбольний турнір «Кубок св. Альфонса».

Переможцями турніру стала команда «Світло Христа» (Львів).  Команда «Новояворівськ» виборола друге місце, а «Збірна Чарнецького» (Львів) посіла третє місце, обігравши команду «Файне місто» (Тернопіль).

Окрім футбольного змагання учасники познайомились із життєвим шляхом та духовністю бл. Каспара Штангассінгера – покровителя редемптористської молоді. Хлопці із вівтарних дружин стали першою аудиторію, перед якою було виставлено ікону із мощами блаженного.

Суботній вечір хлопці провели разом із братами редемптористами, відпочиваючи після футбольних матчів.