emblem
Меню Закрити

Написати священику

(Тут ви можете запитати про свята, пости, сповідь, покликання, сімейні стосунки, Церкву та багато іншого)

Ленделийде святкує 150-ліття отця Ахіля Деляре

22 вересня 2018 р. в містечку Ленделийде (Lendelede) Бельгія, відбувся урочистий вечір в пам‘ять отця Ахіля Деряре, який 150 років тому народився у цьому містечку.

Свято розпочалось святою Літургією у східному обряді, яку очолив преосвящений владика Борис Гудзяк, ординарій єпархії св. Володимира Великого. Співслужили бельгійські редемптористи з провінції святого Климентія та наші співбрати із спільноти бл. Миколая Чарнецького та отець Іван Горбань, як представник від уряду Львівської Провінції. Літургію супроводжували співом хористи із громади м. Антверпен. Храм святого Власія, в якому отець Ахіль був охрещений, зібрав до 200 осіб на спільній молитві, якою ми всі дякували Богові за особу отця Ахіля Деляре. Присутніми на молитві були також представники місцевої влади, зокрема пані мер Карін Девале.

Після Літургії всі були запрошені у великий зал, де ініціатори свята - двоє чоловіків Джеф і Марк - представили гарну презентацію про отця Ахіля. Опісля пані мер Карін - яка проживає в родинному будинку отця Ахіля - коротко розповіла про цей дім та про значення цього святкування для всіх мешканців містечка. Також ще дві українські пісні заспівав антверпенський хор.

Для нас - українських редемптористів особа отця Ахіля є дуже дорогою, тому таке вшанування його пам‘яті в його ж родинному містечку була чудовою нагодою виявити вдячність Богові та бельгійській землі як за отця Ахіля, так і за всіх бельгійських редемптористів, які вже за його прикладом посвятили своє життя служінню українцям у нашому обряді.

о. Руслан Піх, редемпторист

Адміністратор

Коментарі

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Помилка
Отакої! Схоже, виникла непередбачена помилка. Будь ласка, спробуйте знову або зверніться до адміністратора