emblem
Меню Закрити

Написати священику

(Тут ви можете запитати про свята, пости, сповідь, покликання, сімейні стосунки, Церкву та багато іншого)

Храмовий празник у Тернополі

28 серпня 2021р. у Тернополі з нагоди храмового свята та Дня міста у церкві Успення Пресвятої Богородиці відбулася урочиста молитва. Святкову Літургію очолив Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, у співслужінні із настоятелем парафії та собором священиків.

Привітавши тернополян з подвійним святом, владика Володимир наголосив на значенні великого свята:

“ У цей день ми не оплакуємо смерть, а святкуємо успення Богоматері, тобто перехід до неба, до вічної радості. Адже Марія не піддавалась законам смерті. Через успення Пресвята Богородиця нагороджена небесною славою завдяки покорі та служінню. Адже материнство – це солодкий присмак болю. Так, як Ісус ставився до своєї Матері, має бути прикладом для кожної християнської родини. Тож Пресвята Богородиця чекає усіх нас у вічному житті.  Важливо з Нею не розминутися на шляху до вічної слави. А найкраще прославляє Божу Матір той, хто звертається до Неї у молитвах».

До Святкової Літургії долучилися місцева влада, духовенство та прихожани  з околиць Тернополя та гості міста. Урочистість продовжили освяченням води, якою владика окропив вірян та їхні церковні атрибути.

Наталя Стареправо

Інформація з сайту

Адміністратор

Коментарі

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Помилка
Отакої! Схоже, виникла непередбачена помилка. Будь ласка, спробуйте знову або зверніться до адміністратора