emblem
Меню Закрити

Написати священику

(Тут ви можете запитати про свята, пости, сповідь, покликання, сімейні стосунки, Церкву та багато іншого)

Різдво Христове

Побачивши зорю, зраділи радістю вельми великою.

Мт 2,1-12

 

Слово народження означає для нас початок життя нової людини. Коли говоримо про народження Ісуса Христа, то це щось більше, ніж просто початок Його земного життя в людському тілі. Питання народження Божого Сина від Діви Марії – це роздуми про Бога близького і далекого для нас. В особі Ісуса Христа Бог наблизився до людини, щоб зблизити її до Себе. Божий Син став людиною, щоб вона знову могла бути близько Бога. Господь зійшов з неба на землю, щоб підняти людину з землі на небо, до кращого, досконалішого життя.

Через народження Ісуса Христа Бог Отець дав нам великий знак своєї милосердної любові до нас, щоб ми більше не боялися Його, не ховалися, не втікали від Нього, як колись Адам і Єва в раю. Тому Ісус, як Божий Син, прийшов на землю, щоб нас обожествити -  відновити Божу подобу в нас, щоб таким чином наблизити нас до себе в тому стані, в якому люди були в раю.

Особливими знаками присутності Христа з нами, Його близькості до нас є Євангеліє і Святі Тайни, які Він залишив нам у Церкві як здійснення свого заповіту: „Ось я з вами по всі дні аж до кінця віку” (Мт 28,20). З їх допомогою ми можемо бути близько Ісуса, тісно єднатися з Ним. Так Божа правда у Євангелії зроджує в наших серцях віру, надію та довіру до Спасителя, спонукає шукати спокою, розради та підтримки в Нього. Словами Євангелія Христос постійно потішає нас: „Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і Я облегшу вас. …бо я лагідний і сумирний серцем, і найдете полегшу душам вашим” (Мт 11,28-29). А Святі Тайни, особливо Сповідь і Євхаристія, дозволяють нам черпати й наповнятися милосердям та любов’ю Ісуса Христа і так постійно єднатися і перебувати з Ним у любові.

Таким чином через слова Євангелія й Святі Тайни Христос духовно народжується в нашій душі та безперервно є з нами. Ми стаємо учасниками неустанного духовного Різдва Христового, таємниці великої любові Бога до людини. Амінь.

Христос рождається! Славімо Його!

о. Михайло Чижович, редемпторист

Адміністратор

Коментарі

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Авторизуйтесь

Щоб залишати коментарі, авторизуйтесь за допомогою аккаунта у соціальних мережах

Помилка
Отакої! Схоже, виникла непередбачена помилка. Будь ласка, спробуйте знову або зверніться до адміністратора