Двоє юнаків розпочали кандидатуру


Двоє юнаків розпочали кандидатуру у Львівській провінції Згромадження редемптористів на свято Перенесення мощей преподобного Теодосія Печерського 27 серпня 2017 р. Чин прийняття кандидатів у церкві Матері Божої Неустанної Помочі в Івано-Франківську звершив протоігумен Львівської провінції о. Андрій Рак.

Кандидатами стали хлопці з парафій редемптористів, учасники молодіжних спільнот «Українська молодь Христові» з м. Новояворівська Львівської обл. Віталій Пучак та «Кохавинські зорі» з смт. Гніздичів Львівської обл. Арсен Чмелик. Формація проходитиме в монастирі св. Йосифа в Івано-Франківську.

Кандидатура є часом ознайомлення з богопосвяченим життям та приготуванням до новіціяту. Протягом року кандидати навчаються за програмою підготовчого року семінарії та знайомляться з місією й духовністю редемптористів.

Юнакам віком від 16 років, які цікавляться або бажають спробувати себе у богопосвяченому житті, можна зголошуватися або звертатись з питаннями: +380 98 951 14 29, +380 99 152 19 86, dzima7@gmail.com

Двоє юнаків розпочали кандидатуру