Запрошуємо в кандидатуру


Христос є центром усього християнського життя. Зв'язок з Ним займає перше місце перед усіма іншими зв'язками - родинними чи суспільними. Від початку Церкви були чоловіки й жінки, які відмовилися від великого добра подружжя, щоб іти за Агнцем, куди б Він не пішов (Пор. Од. 14,4), щоб дбати про справи Господа і старатися Йому сподобатися (Пор. 1 Кор. 7, 32), щоб вийти назустріч Нареченому, Який надходить (Пор. Мт. 25, 6). 


Сам Христос покликав деяких іти за Ним у такому способі життя, взірцем якого є Він Сам: «Бувають бо скопці, що з матернього лона такими народились; бувають і скопці, що їх люди оскопили; бувають і скопці, що самі себе оскопили задля Небесного Царства. Хто може вмістити, нехай вмістить» (Мт. 19,12).


Редемптористи, відповідаючи на потребу Церкви, проповідують Євангеліє найбільш опущеним і вбогим через місії, реколекції та душпастирську працю.


Може і до тебе, дорогий юначе, Ісус скеровує це слово, закликає, щоб в особливий спосіб віддатися Йому? Може Він прагне послужитися тобою, щоб ти проповідував Слово Боже тим, хто цього найбільше потребує? Ісус кличе, даючи прагнення йти за Ним, а відповідь залежить від Тебе.


Якщо тобі приходила думка про служіння Богові, не занедбуй свого таланту (Пор. Мт. 25, 14-30). Запрошуємо в кандидатуру, яка являє собою підготовчий етап для розбудження, розпізнання і розвитку покликання. 


Кандидатура 2017/2018 навчального року розпочинається 27 серпня 2017 р. у Івано-Франківську в монастирі св. Йосифа (вул. Івасюка, 48).


Зголошуватися:
(098) 9511429

dzima7@gmail.com