Дорогами Білорусі


З 17 по 20 березня 2017 року студентська спільнота редемптористів Львівської Провінції мала формаційний виїзд в Білорусь.


В перший день подорожі брати та отці-форматори завітали до спільноти редемптористів Варшавської Провінції в місті Гродно, де в церкві Найсвятішого Відкупителя, опісля Святої Меси, провели Хресну Дорогу для молоді.


В суботу спільнота молилася Божественну Літургію в греко-католицький парафії Матері Божої Фатімської, а також мала зустріч із парафіянами. По обіді студентат виїхав до міста Мінськ. Там, після відвідин родини бр. Сяргєя, мали зустріч з християнською молоддю при парафії Матері Божої Неустанної Помочі, на котрій мали змогу поділитися свідченням про Хрест Господній у житті християнина.


В неділю спільнота взяла участь у богослужіннях та ділилася Словом на двох столичних парафіях – Святого Духа та Святого і Праведного Йосифа. Опісля брати та отці мали екскурсію вулицями Мінська.


В понеділок мандрівники вирушили додому та по дорозі заїхали до меморіалу «Брестська кріпость».


Студентська спільнота редемптористів висловлює щиру вдячність за гостинність та відкритість апостольському візитатору для греко-католиків в Білорусі архімандриту Сяргєю Гаєку, священиками та вірним БГКЦ, а також спільноті редемптористів в Гродно.